Get Social With Us

Par mums

2013. gada 4. jūnijā savas durvis apmeklētājiem pirmo reizi vēra konditoreja arbOOz. Sākumā ieplānotais nelielais veikaliņš kafejnīca, kur varēja iegādāties makaronus, kapkeikus un tortes, ļoti ātri kļuva par labu desertu cienītāju pulcēšanās vietu. Ne velti tikai dažus mēnešus pēc atvēršanas arbOOz bija izvēlēts par vienu no 12 zīmoliem, kas pārstāvēja Rīgu – 2014. gada kultūras galvaspilsētu ceļojošajā izstādē, ko organizēja Latvijas Ārlietu ministrija, un mēs ar to lepojamies vēl līdz šim brīdim!

karina2
Zīmola arbOOz radītāja Karīna Krasovicka ir viena no tiem laimīgajiem cilvēkiem, kam vaļasprieks ir kļuvis par svarīgu dzīves daļu. Katru rītu viņa ierodas kafejnīcā un gatavo dažādus desertus. Uzņēmēja paspēj izstrādāt gan korporatīvo stilu, gan jaunu sezonas ēdienkarti – tas viņai izdodas daudz labāk, nekā rakstīt rakstu par sevi trešajā personā.

Pirmā darbības gada laikā mēs pārdevām apmēram 60 tūkstošus saldumu (ņemot vērā, ka kastītē ir 15 makaronu un tā ir viena preces vienība) un 12 tūkstošus dzērienu. Sēdvietu skaits mūsu kafejnīcā kopš tā laika nav mainījies – kopā to ir 10 plus vasaras terase, toties asortiments ir būtiski palielinājies un visu laiku tiek papildināts ar sezonas jaunumiem. Laima tartaletes ar gaisīgu bezē, pistāciju eklēri, katru otrdienu burkānu torte, zemeņu-bazilika makaroni, ogu mussi, kokosriekstu panna cotta, karameļu konfektes, marakujas maršmelovs, japāņu zaļās tējas Mačas torte, pikantie kapkeiki ar dzērvenēm un ingveru, upeņu bezē. Mums ir ar ko Jūs pārsteigt!